Akit – inuk ataaseq DKK

Aasaanerani: 01. Juuni - 31. Aggusti

Ukiaq

IlloqarfikAmmaannartoqPaarnaartartoq inuk 1Paarnaartartoq inuk 2Paarnaartartoq inuk 3Paarnaartartoq inuk 4
Ilulissat34759250622558505175
Kangaamiut24256475435041003625
Maniitsoq23006125410038503425
Narsaq6502625177516751475
Nuuk17004550305028752550
Paamiut8002100140013501200
Qaqortoq6502625177516751475
QeqertarsuaqN/AN/AN/AN/AN/A
Qeqertarsuatsiaat11503075205019251725
Sisimiut26757175480045254025
Aasiaat33508900597556255000

Ilulissat

IlloqarfikAmmaannartoqPaarnaartartoq inuk 1Paarnaartartoq inuk 2Paarnaartartoq inuk 3Paarnaartartoq inuk 4
Arsuk3.475 9.425 6.350 5.975 5.275
Kangaamiut1.700 4.650 3.125 2.925 2.600
Maniitsoq1.975 5.350 3.600 3.400 3.000
Narsaq4.175 11.425 7.650 7.225 6.375
Nuuk2.300 6.250 4.175 3.925 3.500
Paamiut3.175 8.750 5.850 5.500 4.900
Qaqortoq4.175 11.425 7.650 7.225 6.375
QeqertarsuaqN/AN/AN/AN/AN/A
Qeqertarsuatsiaat2.800 7.675 5.150 4.825 4.275
Sisimiut1.275 3.500 2.375 2.225 1.975
Aasiaat625 1.725 1.175 1.075 975

Kangaamiut

IlloqarfikAmmaannartoqPaarnaartartoq inuk 1Paarnaartartoq inuk 2Paarnaartartoq inuk 3Paarnaartartoq inuk 4
Arsuk2.425 6.600 4.450 4.175 3.700
Ilulissat1.700 4.650 3.125 2.925 2.600
Maniitsoq375 1.200 850 800 725
Narsaq2.900 7.950 5.300 5.000 4.475
Nuuk1.150 3.150 2.100 1.975 1.750
Paamiut2.100 5.725 3.825 3.600 3.225
Qaqortoq2.900 7.950 5.300 5.000 4.475
QeqertarsuaqN/AN/AN/AN/AN/A
Qeqertarsuatsiaat1.700 4.650 3.125 2.925 2.600
Sisimiut800 2.150 1.425 1.375 1.225
Aasiaat1.400 3.875 2.575 2.400 2.150

Maniitsoq

IlloqarfikAmmaannartoqPaarnaartartoq inuk 1Paarnaartartoq inuk 2Paarnaartartoq inuk 3Paarnaartartoq inuk 4
Arsuk2.300 6.250 4.175 3.925 3.500
Ilulissat1.975 5.350 3.600 3.400 3.000
Kangaamiut375 1.200 850 800 725
Narsaq2.650 7.250 4.875 4.575 4.075
Nuuk950 2.600 1.750 1.650 1.475
Paamiut1.825 5.000 3.375 3.150 2.800
Qaqortoq2.650 7.250 4.875 4.575 4.075
QeqertarsuaqN/AN/AN/AN/AN/A
Qeqertarsuatsiaat1.400 3.875 2.600 2.425 2.150
Sisimiut1.050 2.850 2.850 1.825 1.600
Aasiaat1.700 4.650 3.125 2.925 2.600

Narsaq

IlloqarfikAmmaannartoqPaarnaartartoq inuk 1Paarnaartartoq inuk 2Paarnaartartoq inuk 3Paarnaartartoq inuk 4
Arsuk650 2.675 1.825 1.700 1.500
Ilulissat4.175 11.425 7.650 7.225 6.375
Kangaamiut2.900 7.950 5.300 5.000 4.475
Maniitsoq2.650 7.250 4.875 4.575 4.075
Nuuk2.225 6.075 4.075 3.825 3.400
Paamiut1.300 3.575 2.400 2.275 2.000
Qaqortoq325N/AN/AN/AN/A
QeqertarsuaqN/AN/AN/AN/AN/A
Qeqertarsuatsiaat1.750 4.825 3.225 3.025 2.725
Sisimiut3.150 8.675 5.825 5.450 4.875
Aasiaat3.925 10.675 7.175 6.725 6.000

Nuuk

IlloqarfikAmmaannartoqPaarnaartartoq inuk 1Paarnaartartoq inuk 2Paarnaartartoq inuk 3Paarnaartartoq inuk 4
Arsuk1.700 4.650 3.125 2.925 2.600
Ilulissat2.300 6.250 4.175 3.925 3.500
Kangaamiut1.150 3.150 2.100 2.100 1.750
Maniitsoq950 2.600 1.750 1.650 1.475
Narsaq2.225 6.075 4.075 3.825 3.400
Paamiut1.275 3.500 2.375 2.225 1.975
Qaqortoq2.225 6.075 4.075 3.825 3.400
QeqertarsuaqN/AN/AN/AN/AN/A
Qeqertarsuatsiaat725 1.750 1.200 1.150 1.025
Sisimiut1.325 3.675 2.475 2.325 2.075
Aasiaat2.150 5.875 4.075 3.725 3.300

Paamiut

IlloqarfikAmmaannartoqPaarnaartartoq inuk 1Paarnaartartoq inuk 2Paarnaartartoq inuk 3Paarnaartartoq inuk 4
Arsuk800 2.150 1.425 1.375 1.225
Ilulissat3.175 8.750 5.850 5.500 4.900
Kangaamiut2.100 5.725 3.825 3.600 3.225
Maniitsoq1.825 5.000 3.375 3.150 2.800
Narsaq1.300 3.575 2.400 2.275 2.000
Nuuk1.275 3.500 2.375 2.225 1.975
Qaqortoq1.300 3.575 2.400 2.275 2.000
QeqertarsuaqN/AN/AN/AN/AN/A
Qeqertarsuatsiaat800 2.150 1.425 1.375 1.225
Sisimiut2.425 6.600 4.450 4.175 3.700
Aasiaat2.925 8.000 5.400 5.075 4.525

Qaqortoq

IlloqarfikAmmaannartoqPaarnaartartoq inuk 1Paarnaartartoq inuk 2Paarnaartartoq inuk 3Paarnaartartoq inuk 4
Arsuk650 2.675 1.825 1.700 1.500
Ilulissat4.175 11.425 7.650 7.650 6.375
Kangaamiut2.900 7.950 5.300 5.000 4.475
Maniitsoq2.650 7.250 4.875 4.575 4.075
Narsaq325N/AN/AN/AN/A
Nuuk2.225 6.075 4.075 3.825 3.400
Paamiut1.300 3.575 2.400 2.275 2.000
QeqertarsuaqN/AN/AN/AN/AN/A
Qeqertarsuatsiaat1.750 4.825 3.225 3.025 2.725
Sisimiut3.150 8.675 5.825 5.450 4.875
Aasiaat3.925 10.675 7.175 6.725 6.000

Qeqertarsuaq

IlloqarfikAmmaannartoqPaarnaartartoq inuk 1Paarnaartartoq inuk 2Paarnaartartoq inuk 3Paarnaartartoq inuk 4
ArsukN/AN/AN/AN/AN/A
IlulissatN/AN/AN/AN/AN/A
KangaamiutN/AN/AN/AN/AN/A
ManiitsoqN/AN/AN/AN/AN/A
NarsaqN/AN/AN/AN/AN/A
NuukN/AN/AN/AN/AN/A
PaamiutN/AN/AN/AN/AN/A
QaqortoqN/AN/AN/AN/AN/A
QeqertarsuatsiaatN/AN/AN/AN/AN/A
SisimiutN/AN/AN/AN/AN/A
AasiaatN/AN/AN/AN/AN/A

Qeqertarsuatsiaat

IlloqarfikAmmaannartoqPaarnaartartoq inuk 1Paarnaartartoq inuk 2Paarnaartartoq inuk 3Paarnaartartoq inuk 4
Arsuk1.150 3.150 2.100 1.975 1.750
Ilulissat2.800 7.675 5.150 4.825 4.275
Kangaamiut1.700 4.650 3.125 2.925 2.600
Maniitsoq1.400 3.875 2.600 2.425 2.150
Narsaq1.750 4.825 3.225 3.025 2.725
Nuuk725 1.750 1.200 1.150 1.025
Paamiut800 2.150 1.425 1.375 1.225
Qaqortoq1.750 4.825 3.225 3.025 2.725
QeqertarsuaqN/AN/AN/AN/AN/A
Sisimiut2.100 5.725 3.825 3.600 3.225
Aasiaat2.600 7.150 4.775 4.525 4.000

Sisimiut

IlloqarfikAmmaannartoqPaarnaartartoq inuk 1Paarnaartartoq inuk 2Paarnaartartoq inuk 3Paarnaartartoq inuk 4
Arsuk2.675 7.325 4.900 4.625 4.100
Ilulissat1.275 3.500 2.375 2.225 1.975
Kangaamiut800 2.150 1.425 1.375 1.225
Maniitsoq1.050 2.850 1.950 1.825 1.600
Narsaq3.150 8.675 5.825 5.450 4.875
Nuuk1.325 3.675 2.475 2.325 2.325
Paamiut2.425 6.600 4.450 4.175 3.700
Qaqortoq3.150 8.675 5.825 5.450 4.875
QeqertarsuaqN/AN/AN/AN/AN/A
Qeqertarsuatsiaat2.100 5.725 3.825 3.600 3.225
Aasiaat975 2.675 1.825 1.700 1.500

Aasiaat

IlloqarfikAmmaannartoqPaarnaartartoq inuk 1Paarnaartartoq inuk 2Paarnaartartoq inuk 3Paarnaartartoq inuk 4
Arsuk3.350 9.075 6.100 5.750 5.100
Ilulissat625 1.725 1.175 1.075 975
Kangaamiut1.400 3.875 2.575 2.400 2.150
Maniitsoq1.700 4.650 3.125 2.925 2.600
Narsaq3.925 10.675 7.175 6.725 6.000
Nuuk2.150 5.875 4.075 3.725 3.300
Paamiut2.925 8.000 5.400 5.075 4.525
Qaqortoq3.925 10.675 7.175 6.725 6.000
QeqertarsuaqN/AN/AN/AN/AN/A
Qeqertarsuatsiaat2.600 7.150 4.775 4.525 4.000
Sisimiut975 2.675 1.825 1.825 1.500